Využijte dopravu ZDARMA na všechny bateriové stanice!

B2B - Staňte se partnerem EcoFlow

Jste živnostník či firma zabývající se instalací fotovoltaických článků, chytré domácnosti či komplexním vybavením RV karavanů? Nabízejte svým zákazníkům unikátní řešení od jedničky na trhu! Staňte se partnerem EcoFlow.

 

Proč spolupracovat s EcoFlow?

Systémy EcoFlow šetří Váš čas! Jejich instalace je nesmírně snadná, rychlá a bez zbytečného papírování.

Budete spolupracovat se značkou s autorizovaným zastoupením přímo ve středu České republiky. Pokud budete potřebovat radu, či se vyskytne jakýkoliv problém, nikdy v tom nebudete sami.

Také Vás nečekají žádné složité reklamace do zahraničí, jsme tu vždy pro Vás, hezky česky.

 

Čím EcoFlow osloví Vašeho zákazníka?

Rychlost! V jednoduchosti a praktičnosti si s EcoFlow nemůže zadat žádná konkurenční značka.
Kvalita, spolehlivost, neotřelý design a záruka až 10 let.
Žádná omezení! Ať už se jedná o domek uprostřed ničeho, nebo karavan na cestě do hor. S EcoFlow přichází absolutní svoboda díky fotovoltaice bez přetoků do sítě.
EcoFlow jako synonymum pro chytrou domácnost. Vše, co je třeba, najde zákazník v aplikaci ve svém mobilu, přes kterou může také celou svou domácnost řídit odkudkoliv a absolutně bez starostí.

Jaká řešení EcoFlow nabízí?

Fotovoltaické elektrárny bez přetoků do sítě

Instalujte fotovoltaické elektrárny snadno, rychle a bez zbytečného papírování. Fotovoltaický systém od EcoFlow není třeba řešit s žádným energetickým distributorem. Váš zákazník tak dostane moderní fotovoltaický systém, který bude mít plně pod kontrolou a může tak dosáhnout absolutní svobody a nezávislosti na elektrické síti.

Bateriové stanice a solární generátory

Bateriové stanice od EcoFlow patří mezi špičku na českém trhu i ve světě. V našem sortimentu naleznete baterii pro každého. Od lehoučké RIVER 2 vhodné na cesty po DELTA Pro, která je ideální nejen pro kutily a živnostníky, ale je i ideálním záložním zdrojem pro každou domácnost. Výpadek proudu už tak nikdy Vaše zákazníky nezaskočí. 

Ostrovní fotovoltaické systémy

Pokud vaší prací a vášní je vybavovat karavany, tinyhousy a další obydlí pro dobrodruhy, dělejte to na té nejvyšší úrovni! Ostrovní fotovoltaické systémy od EcoFlow jsou tím nejlepším, co můžete svým zákazníkům dopřát. Spolehlivost, design a svoboda se snoubí v produktech EcoFlow a rozhodně osloví nejen Vás, ale i Vaše zákazníky.  

Chytré spotřebiče

Mezi produkty EcoFlow patří také chytré spotřebiče, například první autonomní sekačka s funkcí úklidu trávníku EcoFlow BLADE na světě. Mezitím, co BLADE dělá svou práci, vy si na svém výletě užíváte ve stanu při příjemné teplotě díky plně přenosné klimatizaci EcoFlow WAVE 2 a dopřáváte si čerstvé dobroty a nápoje s ledem, o které se stará přenosná lednička 3v1 EcoFlow GLACIER.

Samozřejmě všechny své spotřebiče hravě ovládáte ve svém mobilu pomocí aplikace EcoFlow.

 

Jak se stát partnerem EcoFlow?

Stačí se spojit s naším obchodním oddělením e-mailem či telefonicky, nebo můžete využít našeho kontaktního formuláře níže. Jeden z našich obchodních zástupců Vás kontaktuje hned jak to bude možné.

 

Kontakt - Velkoobchod

obchod@ecoflow.cz

 +420 464 609 500

 

Kontaktní formulář